Optimalizácia na mobily zadarmo

ponúkame vám nevídaný benefit ku vytvoreniu vašej stránky - optimalizáciu na mobily zadarmo. Tu je pár dôvodov, pre ktoré by ste mali túto ponuku zvážiť:

   počet prístupov cez mobily rýchlo narastá

v súčasnosti tvoria prístupy cez mobilné zariadenia 10-30% celkovej návštevnosti stránok, v závislosti od obsahu webu. Trend je však jasný - v najbližších mesiacoch a rokoch nás čaká nárast týchto čísiel, podľa niektorých odhadov až na polovicu všetkých prístupov.

   ľahšia ovládateľnosť vašej web stránky

weby bez optimalizácie na mobily trápia svojich návštevníkov otravnou potrebou približovať si obsah a ťukať na odkazy, ktoré sú mnohokrát menšie ako pár milimetrov. Vďaka optimalizácii sa všetok obsah Vášho webu prehľadne zarovná pod seba a užívateľ si tak posúva obsah iba po vertikálnej línii, nikdy po horizontálnej.

   lepšia dohľadateľnosť webu v google

podľa posledných správ už google uprednostňuje pri vyhľadávaní cez mobil tie stránky, ktoré sú naň optimalizované. Byť dohľadávaný znamená byť úspešný a pre to predsa podnikáte :)

   budete o krok pred konkurenciou

optimalizácia na mobily ešte zďaleka nie je taká rozšírená, ako by mala byť. Nechajte si ju spraviť ešte dnes a dostanete sa o ďalší krok pred svoju konkurenciu.

   cenová výhodnosť

zatiaľ čo my túto službu ponúkame zadarmo, iné firmy si za ňu účtujú stovky eur. Ušetrite.

Optimalizáciu na mobily získa každý klient, ktorý si objedná vytvorenie novej stránky, alebo kompletný redizajn existujúcej v hodnote minimálne 600 € + DPH

footer liner
Webdizajn | Grafické štúdio | Upratovacie služby Bratislava TOPlist